Doskonały w każdym kalibrze.

  • Polski
  • English
  • Русский

Certyfikaty

Kadek pracuje w dwóch globalnych systemach jakości, które służą utrzymaniu ścisłych standardów produkcji i zwiększeniu bezpieczeństwa produktów. IFS (International Featured Standards) ma zastosowanie szczególnie tam, gdzie produkty podlegają przetwarzaniu i jest zwiększone ryzyko zanieczyszczenia podczas pakowania. Spełnianie wymogów specyfikacji zgodności wspiera działania produkcyjne i marketingowe na rzecz bezpieczeństwa i jakości produktów w wymiarze światowym. BRC (British Retail Consortium) gwarantuje, że produkty i marki własne dostarczane przez firmę przechodzą pomyślnie specjalistyczne testy i są bezpieczne dla konsumentów. Oba standardy wymagają posiadania sprawnie funkcjonującego systemu HACCP, udokumentowanego pochodzenia surowców oraz kontroli wszystkich procesów w firmie produkcyjnej.

czytaj więcej...

Próby w optymalizacji procesu produkcji

02/11/2015

Przewaga naturalnych osłonek nad sztucznymi wydaje się być bezsporna. Warto jednak wspomnieć...

czytaj więcej...

Kaliber dla profesjonalistów

27/10/2015

Misja firmy została sformułowana następująco: Wysoka jakość produktu, elastyczność cenowa i dynamiczne...

czytaj więcej...

więcej

Zobacz naszą produkcję

Skontaktuj się z nami

 

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

 

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się w przeciągu 24h

 

 

Zgodnie z RODO, podane dane w formularzu służą naszej firmie do skontaktowania się z Państwem w celu opisanym w treści wiadomości. Zbieranie i przetwarzanie zawartych w formularzu danych, odbywa się zgodnie z polityką prywatności dostępną tutaj >>


Kadek

 

Kadek Sp. z o.o. działa w branży mięsnej od ponad 15 lat. Zajmuje się marszczeniem i kalibrowaniem jelit naturalnych oraz ich sprzedażą.

Jest jedną z pierwszych firm, która produkowała jelita uszlachetnione na potrzeby odbiorców z wymagających rynków niemieckiego i francuskiego. Konsekwencja w przestrzeganiu rygorystycznych wymogów ze strony odbiorców europejskich miała wpływ na rozwój wysokiej kultury pracy oraz standaryzację produkcji na najwyższym poziomie. Dzięki temu Kadek już w pierwszej dekadzie funkcjonowania osiągnął pozycję jednego z najlepiej wyspecjalizowanych producentów osłonek naturalnych dla branży mięsnej w Europie.

MISJA FIRMY:

Wytwarzamy i dostarczamy Naszym Klientom jelita naturalne najwyższej jakości i to my wyznaczamy nowe standardy na rynku.
Łączymy tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami w każdym aspekcie działalności.
Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym i zespołowi profesjonalistów jesteśmy postrzegani jako lojalny i bezpieczny partner.

czytaj więcej ...