Doskonały w każdym kalibrze.

  • Polski
  • English
  • Русский

Certyfikat IFS

International Featured Standards (IFS) jest globalnym systemem, który służy utrzymaniu standardów jakościowych i zwiększeniu bezpieczeństwa produktów. IFS Food był pierwszym rodzajem standardu w całej rodzinie IFS i obecnie jest najszerzej stosowany. Dzięki regularnym audytom certyfikatu producenci i odbiorcy są w stanie kontrolować bezpieczeństwo produktów spożywczych. Norma ma zastosowanie szczególnie tam, gdzie produkty podlegają przetwarzaniu i jest zwiększone ryzyko zanieczyszczenia podczas pakowania. Spełnianie wymogów specyfikacji zgodności wspiera działania produkcyjne i marketingowe na rzecz bezpieczeństwa i jakości produktów w wymiarze światowym.

czytaj więcej...

Próby w optymalizacji procesu produkcji

02/11/2015

Przewaga naturalnych osłonek nad sztucznymi wydaje się być bezsporna. Warto jednak wspomnieć...

czytaj więcej...

Kaliber dla profesjonalistów

27/10/2015

Misja firmy została sformułowana następująco: Wysoka jakość produktu, elastyczność cenowa i dynamiczne...

czytaj więcej...

więcej

Zobacz naszą produkcję

Skontaktuj się z nami

 

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

 

Zostaw swoje dane kontaktowe, odezwiemy się w przeciągu 24h

 Kadek

 

Kadek Sp. z o.o. działa w branży mięsnej od ponad 15 lat. Zajmuje się marszczeniem i kalibrowaniem jelit naturalnych oraz ich sprzedażą.

Jest jedną z pierwszych firm, która produkowała jelita uszlachetnione na potrzeby odbiorców z wymagających rynków niemieckiego i francuskiego. Konsekwencja w przestrzeganiu rygorystycznych wymogów ze strony odbiorców europejskich miała wpływ na rozwój wysokiej kultury pracy oraz standaryzację produkcji na najwyższym poziomie. Dzięki temu Kadek już w pierwszej dekadzie funkcjonowania osiągnął pozycję jednego z najlepiej wyspecjalizowanych producentów osłonek naturalnych dla branży mięsnej w Europie.

Profesjonalizm i odpowiedzialność to zasady, które firma stale doskonali w trakcie realizacji usług. Dzisiaj Kadek pracuje dla najważniejszych w branży, ale oferty współpracy są dostosowane zarówno dla odbiorców korporacyjnych jak i firm rozwijających produkcję. Wobec każdego odbiorcy prowadzone jest indywidualne doradztwo technologiczne.

czytaj więcej ...